Apie mus

Delividoo - tai internetinė platforma, kurioje galite patogiai ir saugiai pirkti bei transportuoti prekes iš Kinijos. Mūsų komanda per 8 metus sukaupė daug patirties ir žinių susijusių su prekių pirkimu iš Kinijos, jų transportavimu, deklaravimu ir išmuitinimu Europos šalyse. Tai pat mes bendradarbiaujame su daugeliu logistikos įmonių, esančių Azijoje, todėl galime savo klientams pasiūlyti palankias sąlygas ir greičiausius pristatymo terminus.

Kaip tai vyksta?

Jūs surandate norimą prekę/es ir atsiunčiate mums kuo išsamiau užpildytą paraišką. Mes per 48h valandas paruošiame Jums pasiūlymą su visomis išlaidomis ir pateikiame galutinę kainą, bei pristatymo terminą. Jeigu pasiūlymas Jus tenkina, Jūs apmokate tik 50% užsakymo vertės, o mes už Jus nuperkame prekę/es, įsitikiname ir patviritiname Jums, kad tai yra būtent ta preke/ės, kurią Jūs užsisakėte. Tada viską saugiai supakuojame, mūsu sandėlyje Kinijoje, paruošiame visus reikiamus dokumentus ir išsiunčiame Jūsų prekę/es į Jūsų šalį. Prekėms atvykus, mes sutvarkome muitinės procesus, išdeklaruojame ir pristatome Jūsų nurodytu adresu.

Kodėl būtent mes?

Niekam ne paslaptis, kad Kinija yra labai sparčiai ekonomiškai auganti šalis! Kinijos prekių kokybė kiekvienais metais vis labiau progresuoja ir tobulėja, ir vis daugiau žmonių renkasi kinų gamybos prekes. Kita vertus tai yra didžiulė rinka, kurioje yra daug suklastotų arba nekokybiškų prekių ir dažnai perkant, bei transportuojant prekes savarankiškai galima būti apgautam arba gauti prekes neatitinkančias žadėtos kokybės. Mūsų ilgametė patirtis, patikimi partneriai ir atsakingas požiūris kiekvienam klientui, suteikia galimybę apsaugoti Jus nuo visų aukšciau minėtų rizikų - viskuo pasirūpinsime mes!