Logistika

Delividoo - tai ne tik unikali platforma kurioje galite pirkti ir ieškoti prekes, bet ir Jūsų patikimas partneris, kuris pasirūpins Jūsų krovinio transportavimu ir išspręs už Jus visus techninius klausimus, bei pasiūlys palankias sąlygas.

Jeigu Jūs turite tiekėjus Kinijoje, pateikite paraišką mums ir pagerinkite siuntimo sąlygas! Mūsų komanda paruoš Jums detalų pasiūlymą su visomis transportavimo ir išmuitinimo išlaidomis!

Teikiame visas muitinės tarpininkavimo paslaugas
Krovinio išmuitinimas ir deklaravimas yra labai nemaloni ir savotiška, bet labai svarbi logistikos dalis, todėl siekiant sutaupyti Jūsų laiką ir nervus, viskuo pasirūpinsime mes! Ilgametė mūsų patirtis ir bendradarbiavimas su partneriais leidžia sklandžiai atlikti visas krovinio muitinės procedūras laiku ir be papildomų išlaidų!

Kainos Garantija!
Mes nekeičiame kainų pristatymo metu! Jūs mokate būtent tiek, kiek nurodyta sutartyje!"AIR" pristatymas

"SEA" pristatymas

"EKO" pristatymas

Krovinio gabenimas oru yra greičiausias ir patogiausias būdas, bet deja greitas pristatymas iš Kinijos lėktuvu nėra pigus. Mes suprantame, kaip svarbu yra turėti aukščiausią pristatymo kokybę už geriausią kainą, todel mūsų sukaupta patirtis bei patikimi partneriai suteikia galimybę pasiūlyti Delividoo klientams palankias sąlygas.

Pasirenkant pristatymo būdą “AIR” ir atliekant pilną apmokėjimą mes prisiimame visą atsakomybę pristatyti Jūsų krovinį per 14 darbo dienų, kitu atveju mes kompensuosime visas išlaidas ir pristatysime Jūsų prekes visiškai nemokamai!

Krovinio gabenimas laivu yra ekonomiškiausias būdas transportuoti krovinius iš Kinijos.

Dažniausiai Delividoo klientai renkasi krovinių gabenimą laivu, kai tai nėra labai skubu, norint sumažinti transportavimo išlaidas bei esant dideliems krovinio gabaritams ir svoriui.

Mes gabename pilnus ir dalinius konteinerius, visada užtikrinant jų saugumą ir nepriekaištingą aptarnavimo kokybę kelionės metu. Gabenimas konteineriuose - tai ekonomiškas ir patikimas Jūsų pasirinkimas!

Jeigu norite maksimaliai sumažinti transportavimo išlaidas ir Jums nėra būtinas greitas pristatymo terminas, ši paslauga yra skirta būtent Jums.

Pateikdami paraišką stenkitės nurodyti kiek įmanoma tikslesnę informaciją apie krovinį, kurį noretumėte atgabenti iš Kinijos į Jūsų šalį. Delividoo komanda išrinks Jums pigiausią pristatymo būdą, sujungiant Jūsų krovinį su kitais.

Taip pat dažnai turime laisvos vietos jau rezervuotose konteineriuose, todėl galime Jums pasiūlyti transportavimą už mažiausią kainą.

Paraiška logistikai

Neturite laiko laukti? Skambinkite +37065055444